Başkanın Mesajı

Firmamız, ülkemizin ve Kayseri’mizin inşaat ve elektrik sektörünün marka şirketidir. Bunu hak eden firmamız Uluslararası kalite kuruluşu olan ISO tarafından 9001 ve 14001 belgeleriyle onurlandırılmıştır.

Bilgiyi üretimin hammaddesi yaparak teknoloji ile birleştiriyor ve uyguluyoruz. İnsana saygıyı önde tutuyor, emeğin en yüce değer olduğunu biliyoruz.

Konut sadece mesken olmanın dışında, kendimizden sonra gelen nesillerimiz için bir sosyal güvence ve sigorta niteliğindedir. Dünyada mekan, ahirette iman diyen bir inancın sahibiyiz.

Şirketimiz, yapmış olduğu tüm eserlerle milletimizin ve devletimizin geleceğine zenginlik katmakta ve güçlendirmektedir. Firmamız, altyapı ve üstyapı inşaat sektöründe kurumsallaşarak, uluslararası rekabette lider bir firma olarak devletimize ve milletimize hizmet etmeyi hedef edinmiştir.

Türkiye’miz bir yarımadadır ve deprem kuşağındadır. İnsan yaşamı tüm değerlerin üzerindedir. Bu sorumlukla bilgiyi ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak kaliteye önem veriyoruz. Bu sebeple de haklı olarak "Kaliteyi Aydın İnşaat İnşa Eder" diyoruz.

İnsanoğlunun doğduğu mekandan ölüp defnedildiği mezara kadar yaşadığı tüm sahalar müteahhitlik sektörünün alanıdır. Bu nedenle, bu sektöre yıllardır emek vermiş olan bizlerin sorumluluğu büyüktür.
       
Tüm insanlığa yaşam alanları kuran firmamız, siz değerli hemşerilerimize ve insanlığa hizmet etmekten gurur duymaktadır.
 
Saygılarımızla


Müdürler Kurulu